Vyplacení exekuce nemusí moc bolet

stevepb / Pixabay

Překročily už vaše úvěry únosnou mez? Nebo jste nedokázali včas některý splatit a nemůžete zrovna dát dohromady dostatečnou částku? Naletěli jste novodobým lichvářům? Nejste jediní a řešení existuje. Vyplacení exekuce se vám může podařit díky půjčce s nízkou úrokovou sazbou a dostatečně dlouhou dobou splatnosti.

Pokud již proběhlo soudní řízení, máte 15 dní od vynesení rozsudku na to, abyste u soudu zažádali o splacení dluhu formou splátek. Pokud jste o tom nevěděli a tento termín jste prošvihli, můžete o totéž zažádat ještě u exekutora. Je však výhradně na jeho libovůli, zda vám tuto možnost dá. A na jeho blahosklonnost rozhodně nelze spoléhat.

Stále je tu však ještě možnost jednorázového vyplacení exekuce díky výše uvedené půjčce. Kde takovou najít? Máme pro vás prověřený tip: Hypopůjčka od společnosti TGI Money a. s. je půjčka bez ručitele a bez dokazování příjmů, žádnou roli nehraje ani záznam v registru dlužníků. Za úvěr ručíte zástavním právem ke své nemovitosti, což je podstatně lepší varianta, než aby vaše nemovitost skončila v aukci. Má nízký úrok i RPSN a splátky lze rozložit až na dvacet let. Tím se výše měsíční splátky sníží na úroveň, kterou je ve vašich možnostech hradit. Díky těmto výhodným podmínkám ji spousta zákazníků využívá k nebankovní konsolidaci předchozích půjček.

Veškeré parametry úvěru si můžete zkusit nastavit na úvěrové kalkulačce, a pokud budete spokojeni, můžete o Hypopůjčku zažádat online. Společnost je velmi vstřícná a reaguje naštěstí rychle, již do 24 hodin se dozvíte, zda vám byl úvěr na vyplacení exekuce předběžně schválen. Za žádost navíc neplatíte žádný poplatek předem, takže nemusíte v tuto chvíli sahat ještě hlouběji do kapsy.

Pokud chcete mít jistotu, že vyplacení exekuce dobře dopadne, jednejte rychle. Každé zdržení se jednak prodraží, jednak vám zmenšuje manévrovací prostor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *