Ferratum půjčka

Ferratum půjčka
geralt / Pixabay

Ferratum půjčka je rychlý úvěr bez potřeby ručitele. Poskytovatelem je společnost Ferratum Czech s.r.o. (na mapě) Poskytují se klientům nad 20 let, kteří nemají záznam v nebankovním a bankovním registru dlužníků. Kdy Vám přijdou Ferratum půjčky vhod?

Tehdy, když nutně potřebujete menší částku peněz. Znáte to, když si nemůžete, nebo nechcete půjčit peníze od známých, nebo rodinných příslušníků a do výplaty Vám zbývá žalostně dlouhý týden. Představte si, že máte urgentně zaplatit faktury, nebo účty, ale nemáte z čeho.Na tyto situace je tu Ferratum půjčka. Její velká výhoda spočívá v její rychlosti. Stačí, když uvěrový formulář vyplníte prostřednictvím internetové stránky, nebo zašlete textovou zprávu. Co se děje potom?

Zákaznický servis zpracuje Váš požadavek na základě údajů, které jste poskytli. Zpětné potvrzení o přijetí Vaší žádosti obvykle přijde do půlhodiny od odeslání formuláře. Pokud Vám půjčku schválí, tak Vám přijde na telefonní číslo, které jste uvedli v žádosti vyrozumění a zašlou peníze poštovní poukázkou na adresu trvalého bydliště.

Pokud jste již byli zákazníkem společnosti Ferratum, tak Vám půjčenou částku mohou zaslat i přímo na Váš bankovní účet. Takže je to opravdu jednoduché a Vaše žádost o půjčku se obejde i bez zbytečných setkání. Díky tomuto jednoduchému postupu reprezentuje tento typ úvěru pro Vás rychlost a hlavně diskrétnost.

Tip pro vás: Vyzkušejte alternativu Ferratum půjčky od společnosti Provident

Nejčastější dotazy k Ferratum půjčce

Do jaké částky mi půjčí?

  • vše záleží na tom, zda jste nový zákazník, nebo již opakovaně žádáte o půjčku. Pokud poprvé žádáte o úvěr ve společnosti Ferratum, tak můžete požádat jen od 500 Kč do 2 000 Kč. Pro stávající zákazníky je už nabídka lepší a půjčí Vám až do výše 10 000 Kč,

Jak rychle mi přijdou peníze?

  • pokud Vám je Ferratum zasílá na bankovní účet, můžete je očekávat během 24 hodin. Pokud Vám je půjčka vyplácena formou poštovní poukázky, počítejte s 3-4 dny,

Jaký věk je nezbytný pro poskytnutí půjčky?

  • o půjčku si může požádat každý občan ČR s věkem od 20-65 let,

Potřebuji potvrzení o výši svého příjmu?

  • ne, žádost vyplňujete online, nebo prostřednictvím textové zprávy.

0 komentářů u „Ferratum půjčka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.